fbpx

W centrum Poznania, tuż przy Dworcu Głównym, w pobliżu Międzynarodowych Targów Poznańskich, uczelni wyższych i wielu biurowców znajduje się miejsce, w którym szybko i łatwo skompletujesz menu na cały dzień! Wszystko przygotowujemy w naszej pracowni z najlepszych składników i świeżych produktów, z szerokim wyborem dań bez glutenu, bez laktozy oraz dla wegan i wegetarian, ale nie tylko!

W menu znajdują się m.in. zestawy śniadaniowe oraz lunchowe, sałatki, koktajle, wrapy, świeże soki, kanapki, lemoniady, hummusy, bubble tea, a także dania na ciepło – kasze i makarony z wieloma sosami do wyboru To idealne miejsce, dla osób, które chcą jeść zdrowo i smacznie, a nie mają czasu na codzienne gotowanie.

Co wyróżnia Better Hurry? Ceny! Już za kilka złotych możesz kupić pyszny posiłek, dodatkowo wiele osób może ubiegać się o zniżkę. Jeśli jeździsz do pracy pociągiem, autobusem, tramwajem pokaż przy kasie swój bilet kolejowy, kartę Peka lub skasowany w danym dniu bilet, a otrzymasz zniżkę 10%. Jesteś studentem? Zniżka jest również dla Ciebie – zapraszamy do Centrum Handlowego Avenida, to wyjątkowe miejsce na mapie Poznania, które po prostu trzeba odwiedzić!