fbpx

Połączenie japońskiej precyzji, amerykańskiej przedsiębiorczości z włoskim temperamentem to ogromne wyzwanie. Grupa Voyager, prezentując najciekawsze modele marek Mazda, Jeep i Alfa Romeo, uchyliła rąbka tajemnicy, czego można spodziewać się w przyszłości. 

Największe emocje wywołał nowy, koncepcyjny SUV od Alfa Romeo zwany Tonale. Dzięki jego kształtom powróciliśmy do legendarnych wzorców z wcześniejszych lat marki. Na stoisku pokazane były również takie modele, jak: Stelvio, Gulia i Gulietta, które cieszyły oko swoją zadziorną linią i dodatkami optymalizacyjnymi w wersji Veloce.

Japonia debiutowała nową Mazdą 3 w wersji hatchback oraz sedan, w kolorze Machine Grey oraz Soul Red Crystal. Nowa linia nadwozia zdecydowanie urosła i stała się jeszcze bardziej nowoczesna, a wnętrze zyskało cechy charakterystyczne dla Kraju Kwitnącej Wiśni, czyli nowoczesność z lekką dozą ascetyzmu. Jeep to marka, która kojarzy się głównie z jazdą w trudnych i niesprzyjających warunkach. Dokładnie tak zaprezentowano stoisko Jeepa, które wypełnione było kamieniami oraz konarami drzew. Modele, które królowały w strefie off road’u to: Wrangler, Rubicon, Grand Cherokee i Renegade. Te i inne auta wymienionych marek, na co dzień można podziwiać – i kupić – w salonie Voyager Group Poznań.