fbpx

Całoroczna oaza zieleni w samym centrum miasta. Ogród z duszą. Enklawa spokoju i wyciszenia. Rodzinne miejsce z długoletnią tradycją. Ogród ZAWADY 19 to centrum ogrodnicze stworzone z myślą o miłym spędzaniu czasu. Bogata oferta oraz przyjazne otoczenie napełniają pozytywną energią.

Tekst: Magdalena Ciesielska

Zdjęcia: Alicja Kulbicka

Żyjemy w przerażająco szybkim tempie. Każdy ma swoje obowiązki i plany na przyszłość. Często jednak marzenia zostają przesunięte na dalszy plan. W Centrum Ogrodniczym ZAWADY 19, które stanowi doskonałe połączenie wieloletniej pasji do roślin i piękna natury, możemy zaczerpnąć oddechu, zresetować umysł, zapomnieć o troskach codzienności. ZAWADY 19 – w samym sercu miasta Poznania – tworzą czarodziejską aurę. Tu pracują wszystkie zmysły. Podziwiamy, o każdej porze roku, mieniące się różnymi barwami drzewa i krzewy.  Z ogromną radością dostrzegamy rozkwitające wiosną pąki i kwiaty, rumieniące się liście w jesiennym słońcu. Cieszymy się także, gdy zimą biały puch ozdabia świat roślin. Spacerując po ogrodzie, czujemy woń magnolii, ziół, wyczuwamy ulubione zapachy, które chwytają nas za serce. Często powracamy wspomnieniami do miłych chwil, do lat dzieciństwa, ogrodu babci z pachnącą macierzanką. Ogród ZAWADY 19 przenosi nas w bajkową krainę czarów, gdzie marzenia się spełniają.

 

 

Centrum Ogrodnicze ZAWADY 19 to cała kolekcja roślinna i niespotykana mozaika wysublimowanych dodatków, zgodnych z panującymi trendami wnętrzarskimi i modą na projektowanie ogrodów. Znaleźć tu można: drzewa i krzewy ozdobne, liściaste oraz iglaste, byliny, rośliny sezonowe, balkonowe, krzewy owocowe, pnącza, zioła – od rozmiaru standardowego do dużych roślin soliterowych. Do tego największą w Poznaniu galerię designerskich donic i elementów dekoracyjnych. Oryginalne i przeróżne kolorystycznie donice ogrodowe, w wielu kształtach i wielkościach, od bardzo wyszukanych, wykonanych z drzewa tekowego, poprzez gabiony, do klasycznych, ceramicznych. Ponadto bogata oferta donic do wnętrz, dekoracji do ogrodu, jak rzeźby bądź fontanny również przyciąga wielu zainteresowanych. Zatem każdy znajdzie coś dla siebie.

Ponadto Centrum oferuje cały wachlarz usług, aby sprostać wymogom rynku i gustom swoich klientów. Służy pomocą w kwestii: dostawy i sadzenia roślin, wypożyczania roślin na rozmaite eventy oraz ich przesadzania przy pomocy specjalistycznego sprzętu. 

Ogród ZAWADY 19 tętni życiem, optymizmem i pozytywną energią. Pracują tu osoby , które starannie dbają o zadowolenie klientów, dzielą się swoją wiedzą ogrodniczą i pomagają w spełnianiu marzeń. Takich miejsc nam potrzeba.