fbpx

Każdy z nas chciałby poczuć się w swoim codziennym otoczeniu jak w najlepszym SPA. Niestety, takie przyjemności najczęściej przytrafiają się nam tylko na wakacjach. Wtedy wszystkie, nawet najmniejsze błahostki nie zaprzątają nam głowy i możemy cieszyć się tym, co „tu i teraz”. Na szczęście coraz więcej usług i produktów luksusowych pozwala na oszczędność czasu, pomagając zapomnieć o codziennych obowiązkach. Z taką usługą wychodzi do klientów marka Volvo. 

Zawsze masz wybór

Wybierając wakacyjny kurort często mamy do czynienia z opcją ALL INCLUSIVE, która pozwala nam cieszyć się urokami hotelowej oferty bez konieczności bieżącego weryfikowania poziomu wydatków. Bo pewnie nikt nie lubi być zaskakiwany rachunkiem, który nie był planowany. Volvo również ma w swojej ofercie taką usługę, nazywa się Care by Volvo i oznacza długoterminową subskrypcję samochodu. Aby można było skupić się na tym, co najważniejsze – komforcie jazdy.

Wszystko jest za darmo, jeśli tylko chcesz

Trudno wyobrazić sobie usługi wellness zupełnie za darmo, bo wtedy życie byłoby wprost idealne. Volvo zaczyna zmieniać wyobrażenie teraźniejszości, bo pokazuje, że można mieć coś od razu, bez żadnej opłaty wstępnej. A tak konkretnie to samochód można otrzymać przy zerowym wkładzie własnym na 24 miesiące i z rocznym limitem 20 000 kilometrów, który można rozszerzyć do 30 000 kilometrów. 

Bezpieczeństwo jest priorytetem nie tylko dla Ciebie

Człowiek potrzebuje codziennej pielęgnacji dla utrzymania dobrej kondycji skóry, ale opony również na to zasługują. Dlaczego? Bo to jedyny element, który odpowiada za styczność samochodu z asfaltem. Dzięki subskrypcji Care by Volvo nie trzeba zaprzątać sobie głowy tym, jaka będzie ich kondycja i czy będą czekać na następną zimę w odpowiednich warunkach. O to zadbają profesjonaliści z Volvo.

 

Nigdy nie zostaniesz sam

Dla dopełnienia odpowiedniego komfortu Volvo przygotowało usługę Concierge, z której można skorzystać po naciśnięciu jednego przycisku „On Call”. Wówczas gotowa będzie opcja, aby zarezerwować hotel, bilet lotniczy lub poszukać restauracji na trasie. Oczami wyobraźni może wyglądać to jak kadr z filmów science-fiction, ale to już teraźniejszość. 

Nie zaprzątaj sobie głowy

Z usługą Care by Volvo nie trzeba rezygnować z czasu przeznaczonego dla rodziny, przeprojektowywać grafiku, ani wywracać do góry nogami całego planu dnia. Otrzymasz przypomnienie o okresowych serwisach, a przeglądy samochodu będą odbywać się praktycznie bez ingerencji użytkownika. Pracownik Volvo odbierze samochód spod twojego domu. A po wykonaniu przeglądu w autoryzowanym serwisie odstawi go tam, gdzie sobie zażyczysz. 

Podziel się samochodem

Samochód staje się czymś więcej niż środkiem transportu, jeśli możesz się nim dzielić z innymi, na przykład z rodziną czy przyjaciółmi. A co jeśli nie masz szansy przekazać kluczyka osobiście? Dzięki aplikacji Volvo on Call nie musisz nikomu wręczać fizycznego kluczyka. Wystarczy wysłać kod dostępu poprzez aplikację. Proste, prawda?

Z natury jesteśmy odkrywcami

Każde SPA w swojej ofercie ma usługę dodatkową, która jest w jakiś sposób wyjątkowa. Volvo w ofercie Care by Volvo także posiada taką funkcję, jest to możliwość wynajęcia na 14 dni innego modelu Volvo niż twój własny. Czasami zwyczajnie warto spróbować czegoś nowego. Standardowo w abonamencie Care by Volvo dostępnych jest pięć modeli tej marki.

Zachowaj spokój na zawsze

Zdrowie psychiczne jest równie ważne, co fizyczne. W każdym kurorcie czy też uzdrowisku odpoczywa nie tylko ciało, ale i umysł. Duży spokój  zapewnić ci może dobrze zaprojektowany pakiet ubezpieczeń dostępny w Care by Volvo, niezależny od posiadanych przez ciebie zniżek. Nie musisz martwić się na przykład o przebitą oponę lub kolizję, która mogłaby zrujnować twój urlop.

Albert Einstein powiedział, że „Logika zaprowadzi cię z punktu A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi cię wszędzie”. A program Care by Volvo jest dowodem na to, że logikę z wyobraźnią można połączyć. Ta ich konsolidacja daje wspaniały owoc komfortu i bezpieczeństwa, którego można zasmakować, udając się do salonów Volvo Firma Karlik.

Okiem eksperta

Bartłomiej Stachowski, p.o. dyrektora ds. sprzedaży Volvo Firma Karlik

Usługa Care By Volvo to łatwy dostęp do komfortu i bezpieczeństwa, czyli do samochodu Volvo. W miesięczny abonament wliczone są koszty przeglądów oraz koszty serwisowania samochodu łącznie z ubezpieczeniem i pomocą w nieoczekiwanej sytuacji. Care by Volvo posiada także dostęp do usług cyfrowych – jak na przykład „Volvo on Call”, czyli aplikacji mobilnej, za pomocą której w bardzo prosty sposób możemy skontaktować się z concierge i poprosić o zarezerwowanie różnych usług, jak np. hotel czy restauracja czy wezwać pomoc w sytuacjach awaryjnych. Co ważne, dzięki subskrypcji możemy co 24 miesiące wymienić samochód na nowy. Care by Volvo to oszczędność czasu i możliwość skupienia się na radości z jazdy.