fbpx

Start: 17 maja o godz. 19.00

Wstęp płatny: bilet 150 zł/os.

Zakup: osobiście w Pałacu albo kontaktując się z recepcją (tel. 695 297 570), mailowo (kobieta@palacpakoslaw.pl) lub poprzez Facebooka (@palacpakoslaw)

Po edycjach zorganizowanych w całej Polsce, m.in. w Poznaniu, Kaliszu i Zielonej Górze, konferencja #byckobieta ON TOUR zawita także do Pałacu Pakosław pod Rawiczem.

Marta Klepka, pomysłodawczyni i inicjatorka wydarzenia, na co dzień pełniąca funkcję dyrektora Hotelu Blow Up Hall, zachęcona entuzjastycznymi opiniami, postanowiła stworzyć możliwość uczestniczenia w tego rodzaju spotkaniu kobietom mieszkającym w różnych zakątkach naszego kraju. #byckobieta ON TOUR to inwestycja w siebie, energia, motywacja, wymiana doświadczeń oraz wprowadzenie zmian w codziennym życiu.

Tym razem gościem wydarzenia będzie Dorota Wellman, prezenterka telewizyjna i radiowa, autorka m.in. bestsellerowej książki Ja nie mogę być modelką?!. W rozmowie z Martą Klepką opowie o swoim życiu, o tym, jak być sobą bez kompromisów oraz jak odnaleźć sens i pasję w każdym dniu.