fbpx

Z początkiem grudnia Mercedes-Benz MB MOTORS Poznań otworzył swój Concept Store w Posnanii. To efekt współpracy między Posnanią a MB MOTORS, która rozpoczęła się we wrześniu w trakcie Wielkiej Loterii Posnanii.

W przestrzeni Concept Store można zobaczyć najnowszy model Klasy A, a także umówić się na jazdę próbną, kupić opony czy gadżety, które są doskonałym pomysłem na świąteczny prezent, nie tylko dla fanów motoryzacji. – Otwarcie Concept Store Mercedes-Benz MB MOTORS Poznań to zwieńczenie naszej dotychczasowej współpracy. Dealer już wielokrotnie był obecny w naszej przestrzeni. Kluczowym momentem było zaangażowanie MB MOTORS w Wielką Loterię, w której marka dostarczyła nagrodę główną – Mercedesa Klasy A – mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii. – Naturalną kontynuacją wspólnych działań było zaproszenie MB MOTORS do otwarcia swojego showroom’u w przestrzeni Posnanii – dodaje.

Concept Store Mercedes-Benz MB MOTORS znajduje się na poziomie 0.

MB MOTORS Poznań to wiodący dealer Mercedes-Benz w regionie. Zapewnia szeroki zakres usług: sprzedaż nowych samochodów osobowych oraz dostawczych, sprzedaż i przyjmowanie w rozliczeniu samochodów używanych wszystkich marek, naprawy serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne. Posiada także własny, autoryzowany i certyfikowany serwis blacharsko-lakierniczy.

Więcej informacji na stronie www.posnania.eu.