fbpx

Święta zbliżają się wielkimi krokami. To moment, który często nakłania do refleksji nad upływającym czasem, nad rodziną, której chcemy podziękować za wsparcie, nad planami na kolejny rok.

Jest to idealny okres, by pomyśleć także o sobie, zrobić dla siebie coś dobrego. Podarować sobie odrobinę luksusu. Gdzie go szukać? W Derm Expert – jest to miejsce dla osób wymagających, poszukujących kliniki, w której będą mogły zadbać o piękniejszy wygląd i lepsze samopoczucie. Derm Expert to nie tylko urzekające wnętrza i najnowsze technologie, ale także najlepsze, ekskluzywne kosmeceutyki oraz znakomici eksperci. Wszystko to daje poczucie jakości, wielowymiarowych korzyści oraz komfortu.

Często zastanawiamy się, co wybrać? Co przyniesie nam chwilę relaksu i zetrze stres z naszej twarzy? Zabiegi, które idealnie pielęgnują skórę o tej porze roku to Intraceuticals Rejuvenate oraz medyczny termolifting RF. Przyjemne, odprężające, a jednocześnie skutecznie odmładzające. Intraceuticals swoją misją uczynił pomoc w uzyskaniu zdrowej i pięknej skóry bez robienia jej krzywdy. Odrzucił tradycyjne nawilżacze i na nowo zdefiniował nawadnianie skóry, na zawsze zmieniając jej wygląd i dobre samopoczucie. Dzięki temu zabiegowi skóra odzyskuje młodzieńczy blask, jest odżywiona i dotleniona, po prostu wypoczęta. Termolifting natomiast natychmiast podnosi owal twarzy, poprawia jej ukrwienie, dzięki czemu jest jędrna i ma zdrowy koloryt. Dodatkowo stymuluje nasze komórki do produkcji kolagenu i elastyny, które z wiekiem zanikają i potrzebujemy ich w każdej ilości. Finalnie powoduje to zahamowanie procesu starzenia i poprawę gęstości skóry.

Obydwa te zabiegi to fantastyczne rozwiązanie przed wielkimi wyjściami, takimi jak Wigilia, sylwester czy bal karnawałowy, kiedy to chcemy czuć się znakomicie, zależy nam, by makijaż wyglądał lepiej niż na co dzień, a zdjęcia z imprezy były cudowną pamiątką, na którą chętnie spoglądamy.

To również idealny pomysł na prezent, elegancki i luksusowy, który ucieszy wiele osób. Ekskluzywny, dedykowany osobom w różnym wieku i z różnymi potrzebami skóry.