fbpx

Miejsce, jakich w Poznaniu niewiele, oddalone od zgiełku centrum miasta. Pozwala odpocząć i w pełni skorzystać z dobrodziejstw, które są w nim oferowane. Idea Fit & SPA – oaza spokoju i zdrowia stworzona przez Katarzynę Kabat to idealne miejsce, aby o siebie holistycznie zadbać.

Rozmawia: Piotr Chabzda

Zdjęcia: Patryk Pawłowski

 

Pani Katarzyno, jestem u Państwa po raz pierwszy i przyznam, chcę tu zostać. Bliskość zieleni i miejsce w pełni pozwalające się zrelaksować, wypocząć… przyciąga!

Cieszę się, że ma pan takie odczucia. Zależało mi na tym, aby miejsce, gdzie obecnie się znajdujemy, potęgowało uczucie odpoczynku i głębokiego relaksu.

 

Coraz świadomiej korzystamy z zabiegów upiększających i relaksujących. Czy to oznacza, że zaczynamy o siebie coraz bardziej dbać?

Jak najbardziej. Szukamy miejsc, w których będziemy mogli zaufać ekspertom. Jako odbiorcy liczymy na wiedzę i doświadczenie osób, które wykonują dane usługi. Klienci muszą nam zaufać, a my w zamian chcemy im dać jak najwięcej satysfakcji z wykonywanych zabiegów, aby chcieli do nas wracać i odpowiednio dbać o siebie.

 

A jak wiadomo, możemy dbać o siebie bez ingerencji chirurga. Nowe technologie używane w kosmetologii pozwalają nam na doskonałą pielęgnację.

Nie musimy poddawać się bolesnym zabiegom. Większość z zabiegów wykonywanych w naszym Instytucie ma za zadanie zregenerować, odbudować i odmłodzić naszą skórę. Możemy to zrobić za pomocą odpowiednich zabiegów, które mają za zadanie pobudzić nasz metabolizm oraz dodatkowo ujędrnić nasze ciało.

 

Idea Fit & SPA to nie tylko zabiegi z zakresu beauty i medycyny estetycznej. Dbają państwo holistycznie o zdrowie i ukryte piękno swoich klientów.

Nasz pakiet usług jest zróżnicowany. Po wcześniejszej konsultacji możemy dobrać odpowiednie zabiegi pod oczekiwania i potrzeby naszego klienta. Odwiedzające nas osoby mogą skorzystać z usług trenerów medycznych, lekarza medycyny estetycznej, wykwalifikowanych fizjoterapeutów Doświadczeni instruktorzy nie podchodzą do sylwetki czy też treningu wyłącznie skupiając się na aspekcie wyglądu. Zwracają uwagę na zdrowie, aby każdy ich podopieczny wyniósł z zajęć najwięcej, ile się da. Skupiamy się na aspekcie zdrowotnym. Masaże wykonują u nas fizjoterapeuci z dużym doświadczeniem. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

…I tu miła niespodzianka. Niebawem będziemy mogli skorzystać z usług Michała Baryzy – finalisty Top Model, który jest fizjoterapeutą.

Dokładnie tak. Nawiązaliśmy współpracę z Michałem, który jest ekspertem w swojej dziedzinie. Bardzo dba o swoje zdrowie i styl życia, który prowadzi. To dla nas ogromna wartość, że taka osoba jak Michał będzie pracować w Idea Fit & SPA. W trakcie sesji wizerunkowej, której fotografem jest Kamila Karpińska, towarzyszy mu przepiękna Osi Ugonoh –  zwyciężczyni czwartej edycji programu Top Model. Przy okazji sesji pragniemy także zaprosić panie do skorzystania z metamorfozy oraz sesji zdjęciowej w wyjątkowych wnętrzach Instytutu Idea Fit & SPA. Sesje takie odbywać się będą w finale przemiany.