fbpx

Największa nagroda jest wówczas, gdy kobiety wychodzące z naszej kliniki czują się nie tylko piękne, ale również zrelaksowane, z poczuciem, że ta chwila, którą miały tylko dla siebie została odpowiednio wykorzystana, bo w dzisiejszych zabieganych czasach jest to prawdziwym luksusem – mówi Agnieszka Kowalczyk, właścicielka Kliniki Urody Mona Lisa, obchodzącej w tym roku jubileusz jedenastu lat działalności.

 

Rozmawia: Piotr Chabzda

Zdjęcia: Archiwum Kliniki Mona Lisa

 

Jedenaście lat w branży beauty to nie lada wyczyn. Pani Agnieszko, jak przez ten czas się ona zmieniała? Obecnie jest jedną z prężniej rozwijających się na rynku…

Branża beauty jest jedną z najbardziej dynamicznych, rozwija się nieustająco i trzeba za nią nadążyć, bo kto tego nie zrobi, ten zostaje w tyle. Nie mówię tu tylko o technologii, która z roku na rok idzie do przodu, pozwalając w sposób nieinwazyjny zadbać o piękno naszych pacjentów, ale również o samej świadomości klientów, dla których wiedza i doświadczenie wykwalifikowanej kadry stała się najważniejsza. Przychodzą do nas z konkretnym problemem i ufają, że my go rozwiążemy, a ja nie wyobrażam sobie zawieść tego zaufania.

Decydując się na założenie Kliniki Urody Mona Lisa, zaryzykowała pani i też podjęła trud edukacji klientek. Jak pani wspomina początki swojej działalności?

Początki nigdy nie są łatwe, a konkurencja była, jest i będzie. Zawsze zależało mi na tym, aby jakość naszych usług była jak najlepsza. Postawiłam na to, żeby utrzymać standardy na najwyższym poziomie. Tu nigdy nie było mowy o nudzie! Nowe wyzwania, szukanie inspiracji, ciągłe podążanie za nowinkami i największa nagroda – kiedy kobiety wychodzące z naszej kliniki czują się nie tylko piękne, ale również zrelaksowane, z poczuciem, że ta chwila, którą miały tylko dla siebie, została odpowiednio wykorzystana, bo w dzisiejszych zabieganych czasach to jest prawdziwym luksusem.

Obecnie są państwo jedną z nowocześniejszych klinik urody w Poznaniu. Rozwijacie się i sami wyszukujecie nowości na rynku beauty, aby je oferować swoim klientkom. Z jakich usług można u państwa skorzystać?

To prawda, nieustannie dążę do wprowadzania w naszej Klinice coraz to nowych zabiegów, które pomogą poczuć się dobrze w swoim ciele. Posiadamy nie tylko szeroką gamę zabiegów high-tech. Jesteśmy wyspecjalizowani w odchudzaniu, ujędrnianiu ciała, posiadamy szereg zabiegów modelujących sylwetkę, redukujących cellulit i rozstępy, ale również w zabiegach odmładzających, liftingujących skórę twarzy szyi i dekoltu. Działamy kompleksowo i na każdy problem znajdziemy rozwiązanie w postaci odpowiedniego zabiegu. Prowadzimy również diagnozę skóry kamerą. Ważne jest dla nas bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientek.

Jedną z nowości w państwa Klinice jest wodorowe oczyszczanie twarzy. Na czym ono polega? Jakie rezultaty możemy osiągnąć? 

Oczyszczanie wodorowe to innowacyjna metoda wieloetapowego oczyszczania skóry. Jednym z etapów jest oczyszczanie aktywnym wodorem, który jako najmniejszy i najlżejszy pierwiastek wnika w głębokie warstwy skóry, oczyszczając je i neutralizując wolne rodniki. Terapia wodorowa jest zabiegiem kierowanym do wszystkich osób – zarówno kobiet, jak i mężczyzn wrażliwych na zanieczyszczenie cery pochodzące z wielkich aglomeracji miejskich. Dzięki niemu uzyskujemy nie tylko dogłębnie oczyszczone pory skórne, ale również działamy przeciwstarzeniowo, wyrównujemy koloryt, zmniejszamy wydzielanie sebum, a nasza skóra jest świeża i promienna.

Czyli jest to idealny zabieg na oczyszczenie skóry twarzy w okresie jesieni i przygotowania jej do ciężkiej zimy. Można również go podarować najbliższej osobie w formie prezentu vouchera? 

Oczywiście, zbliża się okres świąteczny, taki voucher podarunkowy jest świetnym pomysłem na prezent. Dając go ukochanej osobie, dajemy coś więcej niż zwykły bon podarunkowy, dajemy chwilę tylko dla siebie, możliwość zadbania o swoje piękno. Kobieta, która czuje się piękna zewnętrznie, czuje się też dobrze psychicznie, a proszę mi wierzyć, taki prezent jest bezcenny. Voucher jest imienny i pięknie zapakowany, można wykorzystać go na określony zabieg lub może opiewać na dowolną kwotę do wykorzystania w naszej klinice.

Pani Agnieszko, jedenaście lat za wami. Czego można życzyć państwu na kolejne lata?

Kolejnych lat z tą samą dobrą energią, którą mamy teraz, żebyśmy nigdy nie zawiedli zaufania naszych klientów, którzy są dla nas najważniejsi, bo to oni tak naprawdę tworzą to miejsce i to im dziękuję za wsparcie i zaufanie.