Piekarnia NATURA

www.piekarnia-natura.pl

 

Poznań, stolica Wielkopolski, od ponad stu lat szczyci się listopadowym smakiem rogala świętomarcińskiego. Pierwotnie jako symbol dobroci przekazywanej przez świętego Marcina, obecnie wykreowany na luksus wielkopolskiej tradycji. Działająca od ponad dwudziestu lat Piekarnia Natura od 2010 roku zajmuje się wysyłką rogali świętomarcińskich poprzez stronę rogalemarcinskie.pl, na terenie Poznania ten wielkopolski przysmak dostać można w punktach firmowych, między innymi na dworcu PKP, w galerii Avenida i Panorama czy w pracowni na Kościelnej 48.

 

Twórcy platformy rogalemarcinskie.pl dużą wagę przywiązują do ostatecznego wyglądu pudełka z rogalem, dlatego też wprowadzili do oferty możliwość personalizacji etykiety oraz samego opakowywania. Dzięki temu zamawiane np. na prezent rogale stanowią idealny podarunek dla kontrahentów lub współpracowników. Jako jedyni na rynku przedstawiciele marki z tak ogromną precyzją dbają o komfort zamówień swoich klientów. W ofercie znajdują się opakowania zbiorcze, ekologiczne, ozdobne, a także premium. Rogale można zapakować w pudelka mieszczące jedną, dwie, cztery lub dwanaście sztuk rogali.

 

Od kilku lat Piekarnia Natura zajmuje się również eksportem rogali za granicę. Dostarcza te wypieki do Pałacu Prezydenckiego, a także do zagranicznych placówek np. ambasad w największych europejskich miastach.

 

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, w tym roku zostanie nawiązana współpraca w dziedzinie wysyłki z firmą InPost, która gwarantuje terminowe dostawy do dowolnego miejsca w kraju, a oprócz przesyłek kurierskich możliwość odebrania zamówienia w paczkomacie.