fbpx

Wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowego miejsca, a także wyjątkowego zaaranżowania, by całość spełniła oczekiwania wszystkich – organizatorów i gości. Niepowtarzalna sceneria i niezwykłe miejsce sportowych emocji.

Tak w skrócie można opisać przestrzenie pod wynajem znajdujące się na stadionie przy Bułgarskiej w Poznaniu. Nowoczesny obiekt położony w sercu Poznania to jedno z najbardziej dynamicznych centrów biznesu Europy Środkowej, oferujące kompletną ofertę dla firm. Idealna lokalizacja w centralnej Polsce z wygodnym dojazdem pozwala na szybki transfer uczestników spotkań zarówno z lotniska, jak i Dworca PKP.

Tym, co wyróżnia stadion, jest niepowtarzalna sceneria – patrząc na płytę stadionu można zorganizować spotkania dla firm. Pomieszczenia wyposażone są w najnowocześniejsze systemy multimedialne. Ich zróżnicowana wielofunkcyjność pozwala przeprowadzić szkolenia oraz konferencje. Pragnąc zorganizować prestiżowe wydarzenie można skorzystać ze stref premium. Wnętrza z najlepszym widokiem na murawę to sposób na niezapomniane emocje przy Bułgarskiej.

Oferta najmu rozbudowana jest o kulinaria oraz strefę sportu idealnie wpisującą się w konwencje pikników firmowych. Zindywidualizowane pakiety konferencyjne pozwalają dostosować ofertę pod wymagania każdego z klientów. Zaletą kompleksu mieszczącego się przy ul. Bułgarskiej jest wygodny parking dla gości z pełnym monitoringiem. Goście premium mogą wybierać spośród czterech wariantów – Lóż Platinum oraz stref Business Lounge, Gold i Silver. Wszystkie te wnętrza to także idealne miejsce do spotkań biznesowych w dni pozameczowe.

Poznaj miejsce, które dostarcza niezapomnianych wrażeń!

KONTAKT:

Operator Stadionu Poznań
Marcelin Management Sp. z o.o.

ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań
tel. 061 886 30 50

kontakt@ineastadion.pl