Pokazy wizażystów, porady stylistów, warsztaty oraz najnowsze trendy kosmetyczne – w najbliższy weekend Posnania zaprasza na wydarzenie poświęcone pielęgnacji i urodzie. Gośćmi specjalnymi będą Natalia Siwiec oraz Magdalena Pieczonka, które wyłonią laureatkę konkursu Make-Up Challenge.

11 i 12 maja, w Atrium Posnanii, będzie można poznać najnowsze trendy w pielęgnacji i urodzie. W trakcie weekendu nie zabraknie spotkań z gwiazdami, porad ekspertów, pokazów makijażu, konkursów oraz warsztatów. – Po raz kolejny zapraszamy w tym sezonie mieszkańców regionu na wyjątkowe warsztaty i spotkania z ciekawymi gośćmi, którzy podpowiedzą jak odmienić się na wiosnę. W najbliższy weekend Posnania będzie pełna lifestylowych porad i aktywności – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii. Przez dwa dni wydarzenia odbędą się pokazy wizażystów, konkursy na scenie, warsztaty z robienia wianków i tworzenia kosmetyków naturalnych. Będzie można również skorzystać z bezpłatnych porad stylistki oraz dermatologa.

Make-up Challenge

Dla wszystkich miłośniczek makijażu Posnania przygotowała specjalny konkurs, w którym do wygrania jest Karta Podarunkowa o wartości 1 000 zł. W sobotę, autorki najlepszych makijaży będą walczyć o nagrodę główną oraz tytuł ambasadorki Posnanii. W jury konkursowym zasiądą Natalia Siwiec oraz Magdalena Pieczonka, które będą zwracać na kreatywność, jakość i znajomość najnowszych trendów.

W trakcie wydarzenia będzie można skorzystać także z porad ekspertów oraz zapoznać się z ofertą wybranych marek dostępnych w Posnanii: Sephora, Douglas, MAC, Golden Rose,  Kiehl’s, L’Occitane, The Body Shop, Origins, Super-Pharm, The Body Shop, Neonail, Dermika, Pharmaceris, Seboradin oraz Natur House.

Więcej informacji na stronie www.posnania.eu.

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe organizatora