Jaki jest idealny prezent na walentynki dla ukochanej osoby? Oczywiście bielizna! Pełna nonszalancji, seksapilu i finezji jest najlepszym pomysłem na prezent dla bliskiej nam osoby. Prezentujemy najsmaczniejsze propozycje na walentynki od marki Chabur –  salony z bielizną / profesjonalny brafitting, które znajdziecie w Środzie Wielkopolskiej, w Śremie oraz online.

Tekst: Katarzyna Ziomek /  Wizerunek w kolorach

Gorąca czerwień – trudno przecenić energetyczną moc tego koloru. Dodaje pewności siebie. Już chwilę po nałożeniu zmysłowej bielizny w tym odcieniu każda kobieta pragnie (a nawet powinna!) mieć w swojej szafie więcej kompletów czerwonej bielizny. Na specjalne okazje lub – po prostu na co dzień. Dla mniej odważnych proponujemy klasyczny model w pięknym, głębokim odcieniu burgunda. Sprawi, że każda kobieta od razu poczuje się piękna, seksowna, ale i elegancka.

Bielizna w bardziej stonowanych kolorach wcale nie musi być nudna. Potrafi rozpalić męskie zmysły. Głęboki i tajemniczy granat wspaniale sprawdzi się jako „walentynkowy” model. Odważna i nielubiąca bieliźnianej rutyny kobieta będzie zachwycona tymi niebanalnym propozycjami, które można znaleźć w salonach marki Chabur. Ekskluzywna bielizna idealnie sprawdzi się jako prezent dla bliskiej osoby. Tym bardziej, że została ona zaprojektowana przez ekspertów doskonale znających preferencje ich przyszłych właścicielek.

Zapraszamy serdecznie do salonów bielizny Chabur oraz sklepu online chabur.pl. Prezentowane modele zdecydowanie powstały po to, aby je pokazywać, na przykład w sypialni! Życzymy pięknych i gorących walentynek.

www.chabur.pl