fbpx

Decydując się na zakup odpowiedniego łóżka warto zwrócić uwagę na to, z jakich materiałów wykonany jest materac. Chcąc dobrze się wysypiać powinniśmy wziąć pod uwagę zarówno twardość materaca, jak i surowce z jakich jest on wykonany.

Luksusowe łóżka i materace marki Hästens to nie tylko solidnie wytworzony produkt. To przede wszystkim ogromna precyzja wykonania oparta na doświadczeniu i wiedzy ekspertów, którzy wiedzą, jak w najlepiej zadbać o komfort snu swoich klientów. Wszystkie materace zrobione są ręcznie, wyłącznie z naturalnych materiałów najwyższej jakości. Ponad 160 lat tradycji i doświadczenia gwarantuje doskonałą jakość produktów. Łóżka marki to produkt premium. Powstają w jednej fabryce w Szwecji, co pozwala na pełną kontrolę całego cyklu produkcji. Każde z łóżek wykonywane jest ręcznie z zastosowaniem technik doskonalonych przez kilka pokoleń rzemieślników.

Historia, tradycja, doświadczenie, materiały oraz zaangażowanie i pasja pracowników pozwalają tworzyć produkty dopasowane do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

W Hästens dopracowano każdy aspekt konstrukcji, na który ma wpływ: miękkość i sprężystość, podparcie kręgosłupa, redukcja ucisku, cyrkulacja powietrza, odprowadzanie wilgoci, zapewnienie komfortu termicznego. Dzięki temu śpiąc w łóżku Hästens można w pełni zregenerować swoje ciało i umysł, uzyskując w ten sposób znacznie więcej korzyści.

Łóżka wykonane są z naturalnych produktów, które zapewniają odpowiedni komfort snu.

 

Końskie włosie

Końskie włosie odprowadza wilgoć z organizmu w głąb materaca, a następnie błyskawicznie ją odparowuje, dodatkowo jest bardzo trwałe i elastyczne. Zastosowanie końskiego włosia w materacu gwarantuje suchy i higieniczny sen, bez względu na temperaturę panującą w sypialni.

Bawełna

Zapewnia miękkość i przepuszczalność powietrza. Ludzie oddychają nie tylko płucami, ale również porami skóry, dlatego istotne jest, aby materiał mający kontakt z ciałem nie blokował naturalnych funkcji naszego organizmu. Jest miękka i przyjemna w dotyku. Otula ciało i zapewnia bardzo dobrą cyrkulację powietrza.

 Wełna

Wełna zapewnia optymalny komfort termiczny. Dzięki niej nie budzimy się w nocy, aby zmienić pozycję snu z powodu odczuwania nadmiernego ciepła. Wełna posiada niesamowitą zdolność adaptacji do temperatury otoczenia. Zapewnia ciepło w chłodne wieczory i przyjemny chłód w upalne noce.

Sosna

Ramy łóżek wykonywane są wyłącznie z drewna sosny skandynawskiej. Jest ona znacznie twardsza i bardziej elastyczna od sosny zwyczajnej. Drewno sosny skandynawskiej zapewnia bardzo dużą trwałość ramy, jest dość lekkie i bardzo elastyczne. To gwarantuje długi okres użytkowania łóżka, znacznie przekraczający 25-letni okres  gwarancyjny.

Len

Len jest niezwykle wytrzymały i elastyczny, a ponadto neutralizuje ładunki elektryczne. Co więcej, doskonale tłumi hałas i drgania.  Zapobiega bezpośredniemu ocieraniu o siebie stalowych sprężyn, przez co redukuje hałas, drgania i zapobiega elektryzowaniu  się materiałów.

Sprężyny

Każde łóżko posiada minimum dwa wkłady sprężynowe różnej konstrukcji. Sprężyny bonellowe znajdują się w najniżej położonych warstwach łóżka. Zapewniają dużą nośność, elastyczność i stabilność. Sprężyny kieszeniowe znajdują się w warstwie ułożonej bliżej ciała. Gwarantują dobre odwzorowanie kształtu sylwetki, redukcję ucisku oraz równomierne podparcie każdej części ciała.

Wszystkie naturalne materiały układane są w warstwy jedna na drugiej, tak aby  zapewniały optymalny komfort użytkowania.

W Hästens jakość produktów zawsze była największą wartością. Każde łóżko jest wykonywane ręcznie w fabryce w Köping (Szwecja). Do produkcji używa się wyłącznie naturalnych materiałów najwyższej jakości, przez co mamy gwarancję solidnego wykonania z surowców najwyższej jakości. Trwałość produktów jest potwierdzona 25-letnią gwarancją.

Zapraszamy do odwiedzenia salonu Hästens Poznań mieszczącego się na ulicy Głogowskiej 265 w Poznaniu.