Wygoda, komfort i nowoczesność to główne założenia, jakie przyświecają pracom renowacyjnym, odbywającym się w Multikinie Stary Browar w Poznaniu. Już wkrótce widzowie będą mieli okazję przetestować najnowocześniejsze, elektroniczne sterowane fotele w Polsce, dzięki którym seanse będzie można zobaczyć w pozycji… leżącej!

Multikino Stary Browar jako pierwsze kino w Polsce wyposaży wszystkie swoje sale kinowe w najnowocześniejsze fotele, które na rynkach zachodnich zyskały ogromną popularność. Dzięki zaawansowanej technologii umożliwiają oglądanie seansów m.in. na leżąco. Widz sam decyduje, jaka pozycja jest dla niego najwygodniejsza, używając do tego celu odpowiedniego przycisku przy fotelu. Oprócz renowacji sal, nowy wygląd zyskają również hol oraz kasy biletowe. Nie zmieni się liczba sal – nadal widzowie będą mogli skorzystać z 8 sal kinowych. Mamy nadzieję, że nowy wygląd kina przypadnie do gustu naszym klientom, a wygoda i niespotykany komfort odbioru projekcji kinowych sprawią, że jeszcze chętniej będą odwiedzać nowe Multikino Stary Browar – mówi Remigiusz Śmiałkowski, dyrektor Multikina w Starym Browarze.

Multikino Stary Browar powstało w 2007 roku jako drugie kino sieci Multikino w Poznaniu. Znajduje się na drugim piętrze centrum handlowego Stary Browar. Oprócz bogatego repertuaru oferuje także wydarzenia specjalne, tj. transmisje i retransmisje oper, teatrów, koncertów, wydarzeń sportowych, filmy z cyklu Kino na Obcasach czy seanse filmów edukacyjnych dla szkół. W kinie znajdują się także gabloty Multishop z gadżetami filmowymi. Obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.