Zima to czas, kiedy zamiast biegać czy uprawiać inny sport wolimy schować się pod ciepłym kocykiem. Zimno, wiatr i mróz sprawiają, że nie chce się wychodzić z domu, warto jednak zadbać o swoje ciało. Instytut Salamandra pomoże wyszczuplić ciało i przywrócić mu idealny wygląd

TEKST: Renata Zielezińska

W Instytucie Salamandra, znajdującym się w Poznaniu przy ulicy Grunwaldzkiej, zrodziła się fantastyczna inicjatywa. Jest ona odpowiedzią na to, czego nie akceptujemy w swoim wyglądzie. Projekt ten polega na przyjrzeniu się problemom pacjentki oraz omówieniu jej oczekiwań. Po konsultacjach z kosmetologiem oraz analizie składu ciała, która wykonana jest specjalnym innowacyjnym urządzeniem, zostają dobrane indywidualnie programy pielęgnacyjne dostosowane do potrzeb danej osoby.

Zabiegi dla ciała

W zależności od potrzeb i oczekiwań klientów możemy zaproponować innowacyjne zabiegi wykonane nowatorskimi i najwyższej jakości urządzeniami, które wyróżniają bezinwazyjne technologie.

– Jednym z nich jest masaż próżniowy wykonywany najnowszym na rynku aparatem Icoon z laserem biostymulacyjnym. Innym jest aparat Coaxmed, który posiada kilka technologii. Z jego pomocą możemy przykładowo wykonać kawitację ultradźwiękową o niskiej częstotliwości, która rozbija tkankę tłuszczową czy kriolipolizę, która jest nieinwazyjną metodą usuwania tkanki tłuszczowej – wylicza Barbara Salamandra, właścicielka instytutu.

Ekspresowe odchudzanie

W dzisiejszych czasach chcielibyśmy chudnąć w szybkim tempie. Wydaje nam się to niemożliwe, ale istnieją takie „magiczne” sposoby zrzucania nadmiernego tłuszczyku, potwierdzone przez wiele zadowolonych klientek Instytutu Salamandra.

– Mamy do dyspozycji treningi personalne EMS, których atutem jest ekspresowy czas trwania treningu (20 minut), natomiast wysiłek porównywany jest z dwiema godzinami intensywnych ćwiczeń na siłowni. Muszę wspomnieć, że klientki osiągają świetne efekty, kiedy po zabiegu na urządzeniu medycznym schodzą do salki na ćwiczenie EMS. Wtedy jeszcze szybciej dochodzi do spalania tego, co zostało usunięte z komórek tłuszczowych podczas zabiegu wykonanym Coaxmedem lub Icoonem – mówi Barbara Salamandra.

Pragniesz pozbyć się cellulitu lub ujędrnić ciało? To propozycje idealne dla Ciebie! Instytut Salamandra dostrzega potrzeby każdego klienta. Jeśli z jakichś przyczyn nie możesz skorzystać z opisanych wcześniej urządzeń, wybierz odchudzające masaże manualne.

Aby kompleksowo zadbać o ciało, Instytut Salamandra zaprasza na konsultacje dietetyczno-holistyczne, podczas których dietetyczka łączy tradycyjną dietetykę z elementami medycyny chińskiej oraz innymi technikami, aby zapewnić klientkom najbardziej satysfakcjonujące rezultaty.

Prezent na Mikołajki i pod choinkę

Nie masz pomysłu na prezent dla najbliższych, a pragniesz im ofiarować coś wyjątkowego? Zamiast niepotrzebnego gadżetu, który obdarowana osoba wrzuci do szafy, podaruj jej wyjątkowe chwile. Sprezentuj najbliższym Piękny Podarunek w postaci świątecznego vouchera na zabiegi w Instytucie Salamandra. Prezent ten sprawdzi się również jako alternatywa nowoczesnego wynagrodzenia pracownika, programu premiowego dla klienta, partnera biznesowego czy też może być formą podziękowania. Przyjdź, a przygotujemy indywidualną ofertę dla Twojej firmy.

Bądź piękna z Instytutem Salamandra: http://www.instytutsalamandra.pl