Już niedługo zostaną oddane do użytku lokale komercyjne w budynkach I etapu inwestycji Zajezdnia Poznań. Jako że pierwsi mieszkańcy wprowadzą się tu na przełomie 2017/2018 roku, już dzisiaj warto pomyśleć o prowadzeniu swojego biznesu w kwadracie ulic Kraszewskiego, Sienkiewicza, Zwierzynieckiej oraz ulicy Nowej Prusa. Obecnie dostępne są lokale idealnie nadające się na salony kosmetyczne, gabinety lekarskie, atelier fryzjerskie czy studio fotograficzne

Dzielnica Jeżyce przeżywa obecnie swój rozkwit; mieszkania tutaj cieszą się ogromną popularnością, o czym świadczą wyniki sprzedaży – w I etapie swoich nabywców znalazły wszystkie mieszkania, a w etapie II, jeszcze przed uruchomieniem procesu sprzedaży, połowa mieszkań jest już zarezerwowana. Jak grzyby po deszczu powstają tutaj kolejne kawiarnie i restauracje. Do mieszkania oraz inwestowania zachęca lokalizacja w centrum miasta, rozwinięta infrastruktura komunikacji miejskiej, bogata oferta handlowa i kulturalna, bliskość wszelkich placówek edukacyjnych, terenów zielonych. Jeśli mieszkać bądź inwestować w centrum miasta, to najlepiej na Jeżycach!

Dla tych wszystkich, którzy są zainteresowani zakupem lokalu w celach inwestycyjnych oferujemy pomoc w określeniu najlepszego profilu działalności w wybranym lokalu. Niezależnie od tego, czy będą Państwo prowadzić w nich własną działalność, czy też zakupiony wynajmą firmie, warto dokonać analizy i sprawdzić jak bardzo atrakcyjna jest lokalizacja w Zajezdni Poznań.

Zachęcamy szczególnie do zapoznania się z ofertą lokali usytuowanych od strony ulic Prusa i Sienkiewicza, na których zwiększył się ruch po zakończeniu remontu ulic dookoła Zajezdni Poznań, czyli w te wakacje. Są to przestronne lokale o powierzchniach od 100-140 m kw. z atrakcyjnymi witrynami (na szerokość całej ściany). Z uwagi na możliwość indywidualnego dostosowania dla inwestora, idealnie nadają się na placówki bankowe, aptekę oraz gabinety lekarskie czy kosmetyczne.

-W bardzo bliskim sąsiedztwie jest planowana budowa budynku biurowego, zrewitalizowana zostanie hala po starej zajezdni tramwajowej, w której planowana jest działalność usługowo-handlowo-artystyczna, co sprawi, że zwiększy się różnorodność klientów, a nowi najemcy uzupełnią ofertę dla całości dzielnicy – podkreśla Patrycja Masiarek, dyrektor sprzedaży, prezes Estate Fellows Poznań Sp. z o. o. odpowiedzialnej za sprzedaż Zajezdni Poznań.

Biuro Sprzedaży

Poznań, ul. Gajowa 1A tel. 790 506 006

www.zajezdniapoznan.pl