Dla większości młodych rodziców wybór wózka dziecięcego to spore wyzwanie. Odpowiedni rozmiar, waga, kształt to tylko co niektóre z cech, na jakie zwracamy uwagę przy jego zakupie. Chcemy, aby nasze dziecko już od swoich pierwszych dni otoczone było największym bezpieczeństwem, troską i komfortem. Pomaga nam o to zadbać marka Emmaljunga, która od roku 1925 dba o bezpieczeństwo najmłodszych

W niewielkiej miejscowości w południowej Szwecji produkowane są wyjątkowe rzeczy dla najmłodszych. Wiele lat doświadczeń w projektowaniu i produkcji wózków dziecięcych sprawiło, że obecnie Emmaljunga wyrosła na światowego lidera we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych oraz jakościowych. Inspirowane wymaganiami surowej Skandynawii wózki Emmaljunga to gwarancja najwyższej jakości. Przetrzymają niejedno trudne podłoże, śnieżycę czy piaszczyste ścieżki.

Od samego początku istnienia firma stawia sobie za cel, aby dziecko już od swych pierwszych dni otoczone było największym bezpieczeństwem, troską i komfortem. Z tego względu do produkcji wózków używane są tylko najlepsze materiały i tkaniny dostarczane z najbardziej renomowanych europejskich fabryk. Dbałość o każdy nawet najdrobniejszy element potwierdza, fakt jak ważny jest dla marki jej najmłodszy odbiorca. Jest to firma, która nie poddaje się światowym trendom w dążeniu do maksymalizacji zysków kosztem jakości i bezpieczeństwa.

Dla większości młodych rodziców wybór wózka dziecięcego to spore wyzwanie, dlatego w salonach PremiumBaby mogą liczyć na fachowe doradztwo i pomoc przy wyborze modelu dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Wózek przede wszystkim musi być stabilny oraz mieć idealnie wyważony środek ciężkości. Rozmiar, waga, kształt czy też system składania wózka – wszystko to musi być dopasowane do przeszkód, z którymi trzeba się zmagać codziennie na drodze.

Ekskluzywne butiki PremiumBaby stworzone przez bezpośredniego dystrybutora marki Emmaljunga na polskim rynku powstały specjalnie dla tych, którzy poszukują niestandardowych rozwiązań, komfortu i bezpieczeństwa dla swoich dzieci. PremiumBaby to starannie wyselekcjonowany asortyment. W salonach można znaleźć wszystkie modele wózków Emmaljunga, oraz produkty takich cenionych marek jak: Cybex, MaxiCosi, BabyBjorn, Elodie Details, DouDou et Compagnie Paris, Wubbanub, Szumisie, Efvva, 4moms.

Każdy odwiedzający salon może liczyć na profesjonalną pomoc przy wyborze wózka dziecięcego oraz akcesoriów. Fachowo wyszkoleni doradcy pokazują kupującym, jak bezpiecznie użytkować wybrany model. W salonach PremiumBaby można również przeprowadzić przegląd zerowy, konserwację  i serwis techniczny zakupionego sprzętu.

Firma Emmaljunga kompleksowo dba o swoich klientów. Wysokiej jakości materiały, bezpieczeństwo oraz design na najwyższym poziomie to priorytet, który w pełni realizuje.

 

 

Najmłodszy w rodzinie wózków Emmaljunga  NXT60 to mniejsza, kompaktowa wersja znanego już wózka NXT90. Lekki, aluminiowy stelaż z siedziskiem spacerowym o wadze 11,6 kg z systemem EasyFix umożliwia wpięcie gondoli bądź fotelika. Skrętne koła sprawiają, że wózek jest wyjątkowo zwrotny i lekki w prowadzeniu, a nowa wygodna regulowana rączka umożliwia dopasowanie ułożenia do indywidualnych potrzeb użytkownika.