fbpx

Na naszych łamach przedstawialiśmy już wielokrotnie zdjęcia z kalendarza z rowerami zabytkowymi na rok 2018. Będzie to PIERWSZY ŚCIENNY KALENDARZ ROWEROWY NA RYNKU POLSKIM w formacie A3, na każdy miesiąc osobna strona, druk dwustronny, papier 250 g, połysk.

 

 

W KALENDARZU BĘDĄ ZAMIESZCZONE ZDJĘCIA ZABYTKOWYCH ROWERÓW FIRM:

■ polskich – Kastor (1934), Kamiński (1934), Mesko (1962)

■ niemieckich – Opel (1926), Brennabor (1922), Dürkopp (1934), NSU (1954)

■ francuskich – Peugeot (1900), Griffone (1934)

■ angielskiej – New Hudson (1927)

wraz ze zdjęciami osób w strojach z epoki. Przy każdym rowerze będzie podany jego opis.

 

Kalendarz ten jest bardzo poznański, bo rowery pochodzą od poznańskich kolekcjonerów, a sesje zdjęciowe odbywały się w ciekawych lokalizacjach na terenie Poznania.

 

Kalendarz ukazuje się honorowym patronatem PTTK.

 

WSZYSTKIE ZDJĘCIA, KTÓRE POJAWIĄ SIĘ W KALENDARZU MOŻNA ZOBACZYĆ NA PINTEREŚCIE:
https://pl.pinterest.com/boutiquerowerowyrowerpower/

 

Pomysłodawczynią wydania kalendarza jest Iwona Cerba, właścicielka marki Boutique rowerowy ROWER-POWER. Ponieważ nie udało się jej znaleźć sponsorów na ten kalendarz w szeroko pojętej polskiej branży rowerowej i nie spina się budżet jego wydania, OGŁASZA ONA ZBIÓRKĘ PUBLICZNĄ NA WYDANIE KALENDARZA Z ROWERAMI ZABYTKOWYMI 2018 NA PLATFORMIE CROWDFUNDINGOWEJ ZRZUTKA.PL.

 

https://zrzutka.pl/kalendarz-z-rowerami-zabytkowymi-2018

 

WESPRZYJCIE PĄŃSTWO AKCJĘ ZBIERANIA ŚRODKÓW NA WYDANIE KALENDARZA Z ROWERAMI ZABYTKOWYMI 2018 I ZOSTAŃCIE JEGO CZĘŚCIĄ!

 

Dla osób, które zechcą wesprzeć wydanie kalendarza jest wiele oryginalnych, rowerowych upominków z oferty Boutique rowerowy ROWER-POWER: 3 kolekcje kominów/chust wielofunkcyjnych z wzorami bicykli: ■ bezszwowe, ■ półocieplane, ■ ocieplane; ■ T-shirty z zdjęciem roweru Peugeot z 1900 r.; ■ kubki z zdjęciem roweru Peugeot z 1900 r.; ■ worki-plecaki z wzorami bicykli i ze zdjęciami roweru Peugeot z 1900 r.; ■ breloczki w kształcie rowerka z drewna dębowego; ■ balsamy rozgrzewające i balsamy przeciw otarciom firmy Sportsbalm. Mogą one być oryginalnymi, świątecznymi prezentami dla miłośników dwóch kółek i nie tylko.