fbpx

Wyjazdy integracyjne, firmowe, motywacyjne, eventy dla firm, nietuzinkowe konferencje – to tylko część oferty Sky Dreams, która od dziesięciu lat spełnia marzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Ze swoimi klientami zwiedzili już ponad 80 krajów, zorganizowali ponad 350 wyjazdów na sześciu kontynentach

Z Anną Nowotną-Nadziejko, właścicielką Sky Dreams rozmawia Joanna Małecka

Czym zajmuje się firma Sky Dreams?

Sky Dreams to grupa młodych, kreatywnych osób, które z pasją organizują eventy dla firm. Wyjątkowych firm, takich, które naprawdę pragną zadbać o swoich pracowników, nawiązać wartościowe relacje z klientami lub w przekonujący sposób powiedzieć światu o swoich nowych, ekscytujących projektach.

Ogromne zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie Sky Dreams sprawia, że organizowane przez nas wyjazdy czy konferencje nabierają wyjątkowego wymiaru. Nie wystarczy być w ciekawym miejscu i wygodnie tam dojechać, mieć świetne zakwaterowanie i wykwintne posiłki. Kongresy i konferencje nie muszą być „takie jak zawsze”, mogą być „takie jak jeszcze nigdy”, stać się okazją do przeżycia czegoś niezapomnianego. Wystarczy tylko dobry pomysł i sprawna organizacja. Każdą ofertę dopasowujemy do wymagań, celu oraz budżetu naszych klientów.
Wyjazdy organizujemy wyłącznie do sprawdzonych przez nas wcześniej miejsc. W szczególny sposób dbamy o bezpieczeństwo naszych grup, współpracując wyłącznie z profesjonalistami w danej dziedzinie. Jesteśmy w stanie przygotować zarówno imprezę pobytową, jak i objazdową. Nasze propozycje mogą mieć charakter wypoczynkowy, sportowy lub mieszany. Narciarstwo, windsurfing, nurkowanie, golf to tylko niektóre ze sportów, jakie mogą być częścią naszej oferty. Lubimy naszą pracę, dlatego z dużym entuzjazmem i zaangażowaniem realizujemy powierzone nam zlecenia. Organizujemy: eventy, wyjazdy motywacyjne, imprezy integracyjne, szkolenia i konferencje, wyjazdy narciarskie, turystykę przyjazdową, wyjazdy nurkowe.

Kto może skorzystać z Waszych usług?

Swoją ofertę kierujemy do klientów biznesowych, którzy szukają solidnego i zaufanego
partnera. Wiemy, jak ważne jest budowanie relacji z pracownikami i klientami. Dlatego dbamy o najdrobniejsze szczegóły realizowanych przez nas projektów. Organizacja zgodna z otrzymanymi założeniami oraz nieszablonowe pomysły i ciekawe rozwiązania dopasowywane są do każdego klienta indywidualnie.

Jakie korzyści mogą mieć firmy wchodząc z Wami we współpracę, czyli dlaczego warto Wam zaufać?

Od wielu lat osiągamy sukcesy w organizacji nietypowych wyjazdów zagranicznych i imprez krajowych. Byliśmy z naszymi klientami w ponad 80 krajach, zorganizowaliśmy ponad 350 wyjazdów na sześciu kontynentach. Mamy wielu stałych klientów, którzy co roku korzystają z naszych usług. Lubimy dopinać wszystko na ostatni guzik! Wierzymy, że marzenia są po to by je spełniać, a Impossible is nothing. (uśmiech)

Z kim do tej pory udało Wam się współpracować i na jakiej płaszczyźnie?

Jesteśmy na rynku od dziesięciu lat. Do tej pory pracowaliśmy dla dużych korporacji i małych firm rodzinnych. Każdy klient jest dla nas ważny i do każdego kierujemy dedykowaną, przygotowaną specjalnie dla niego ofertę. Budżety też są różne – od paru tysięcy do kilkuset tysięcznych złotych lub euro. Obwoziliśmy po Saharze niewielkie grupy VIP-ów, ale i organizowaliśmy wyjazdy pociągiem do Moskwy dla kilkuset osób. Robimy eventy dla 1500 gości i kameralne kolacje dla wybranych, ale za to na przykład na wysokości 150 m nad ziemią, bo lubimy wyzwania na różnych płaszczyznach.