fbpx

Good Time Day Spa to miejsce wyjątkowe, gdzie każda klientka może poczuć się jak w domu. Na 450 metrach kwadratowych w zabytkowej willi na Grunwaldzie można na chwilę schować się przed codziennością i odpocząć. W specjalnym pokoju, gdzie serwowane są kawy, herbaty, przekąski, a nawet wino i szampan, zadba o nas przemiła obsługa. To miejsce stworzyła Katarzyna Głydziak.

ROZMAWIA: Joanna Małecka

Fot. Sławomir Brandt, Archiwum prywatne

Na samym dole, w pięknym gabinecie, siadamy przy stole. Czekoladki idealnie poukładane na talerzu, kwiaty dobrane do wnętrza. O wszystko dba sama. Uwielbia porządek i perfekcję, choć przyznaje, że nawet do przesady. Jej motto brzmi: „Kobieta to siła!”. Stworzyła SPA, które zostało nagrodzone przez „Twój Styl” za najlepsze tego typu miejsce w Poznaniu, a gośćmi bywają znane osobowości polskiej sceny, choć do końca nie wierzyła, że się uda.

Zawsze chciała Pani prowadzić SPA?

Nie do końca. Na pierwszym roku studiów, a kończyłam psychologię, zaczęłam pracę w biurze architektoniczno–budowlanym. Pracowałam tam siedem lat i w sumie dzięki temu dziś jestem, jaka jestem i samodzielnie mogę prowadzić biznes. Dostałam tam szkołę życia. Proszę sobie wyobrazić 20-letnią blondynkę w biurze, gdzie są sami mężczyźni. Dzięki silnej determinacji po roku czasu zostałam asystentką pani prezes. Nie miałam taryfy ulgowej, byłam cały czas pod obserwacją. Jeździłam i odbierałam budowy, kontrolowałam montaże, sprawdzałam projekty. Nie zarabiałam wielkich pieniędzy, ale na manicure było mnie stać. Trafiłam wtedy do Good Time Day Spa w Łodzi. Bardzo dobrze się tam czułam, głównie dlatego, że spotkałam tam wspaniałe osoby. I tak zaprzyjaźniłam się z właścicielką. Po trzech latach wpadłyśmy na pomysł, żeby otworzyć takie miejsce w Poznaniu. Zaproponowała mi wtedy, żebym otworzyła swoje spa na wzór tego łódzkiego, tylko w Poznaniu.

Przyjechała Pani do obcego miasta. Jak się Pani tu odnalazła?

Zaczęłyśmy od zrobienia badań na rynku poznańskim i sprawdzania potrzeb. Okazało się, że to był idealny moment na otwarcie tego typu biznesu. Wtedy nie było tak kompleksowego i prestiżowego miejsca jak Good Time Day Spa. Poznań bardzo mnie urzekł. Przede wszystkim podejściem ludzi, ich otwartością i uprzejmością. Następnie szukałam budynku. Pierwszym i ostatnim w sumie był ten, w którym dziś jesteśmy. Remont trwał około półtora roku. Trzeba było znaleźć i dopilnować firmę budowlaną, do tego moje dojazdy z Łodzi. Miałam o tyle łatwiej niż SPA w Łodzi, że wiedziałam już, co się sprawdza, jakie kupić łózka, maszyny, jakie są procedury. Mamy cały podręcznik postępowania pracownika co do obsługi klienta. I to naprawdę dużo pomogło. Na początku przyjeżdżałam tu sama, pilnowałam fachowców, kupowałam meble, nosiłam. Nie miałam żadnych znajomości. Każdy szczegół musiałam dopracować. Wszystko trzeba było wcześniej zobaczyć, dotknąć, sprawdzić. Chciałam stworzyć miejsce nietypowe, do którego ludzie będą chcieli przyjść, wypić kawę, porozmawiać i odpocząć. Ale przede wszystkim takie, gdzie będzie wyjątkowe podejście do klienta, gdzie każdy choć przez chwilę będzie mógł się poczuć, że jest najważniejszy na świecie. Gdzie klient będzie zrelaksowany i usatysfakcjonowany z każdego szczegółu.

Dobry personel jest dziś na wagę złota.

Dokładnie. Pracowałam na niego bardzo mozolnie i długo, i udało się. Klientki wielokrotnie zwracają uwagę na nasze dziewczyny, które są miłe, troskliwe, kulturalne, które przyjdą zapytają co u nich, jak się czują. Uważam, że dziś trzeba skupić się na człowieku, bo maszyny, które posiadamy są najlepsze i zrobią swoje, a budowanie relacji jest bezcenne. Moja obecna kadra to są tak wspaniałe osoby, że nie wyobrażam sobie pracy bez nich. Mają świetny kontakt z klientem. Jedna z moich terapeutek , która ostatnia rozmawiała z jedną z klientek usłyszała od niej, jak bardzo lubi regionalne danie poznańskie. I proszę sobie wyobrazić, że pojechała do rodziny, poprosiła babcię o to danie. Przywiozła je klientce. Zdarza się, że otrzymujemy od zadowolonych klientek ciasta, kwiaty czy kartki z podziękowaniem. To dodaje nam motywacji i radości z tego, co robimy.

Co Was wyróżnia?

Skupiamy się na zabiegach i technologiach nieinwazyjnych: wyszczuplanie, modelowanie, ujędrnianie sylwetki oraz lifting i odmładzanie skóry twarzy. Te zbiegi naprawdę przynoszą efekty. Często zabiegi te wymagają serii, jednak wiemy, że te technologie to stuprocentowa gwarancja bezpieczeństwa i satysfakcji. Tym, co nas wyróżnia, jest myślę fakt, że jesteśmy jednym z najlepiej wyposażonych spa w Polsce. Mamy najlepszy sprzęt na świecie. Kupujemy tylko od sprawdzonych dystrybutorów, certyfikowane maszyny o najwyższych częstotliwości i sukcesywnie je wymieniamy na kolejne modele. To daje możliwości kompleksowego działania. No i oczywiście wyjątkowa kadra profesjonalistów😊 Nasz nowy nabytek to maszyna zwana królową liftingu, to zupełnie nowa technologia HIFU. To najmocniejszy, dostępny na rynku lifting nieinwazyjny. Wystarczą trzy zabiegi w serii, żeby silnie zliftingować i ujędrnić skórę twarzy, ramion czy ud. Kolejnym bestsellerem jest zabieg laserowy, który nieodwracalnie niszczy komórki tłuszczowe, dzięki czemu otrzymujemy efekt redukcji zbędnych centymetrów i modelowania sylwetki. Mamy ten sprzęt jako jedyni w Poznaniu. Te zabiegi cieszą się dużą popularnością wśród klientek. Stawiamy na kompleksowość. Po odchudzaniu czy ujędrnianiu pani może iść na masaż, zrobić zabieg rozświetlający skórę twarzy, napić się kawy lub wina, zrobić paznokcie. Codziennie mamy świeże przekąski, gdyby ktoś nie zdążył zjeść śniadania. W naszej ofercie są też zabiegi dla mężczyzn i jest na nie duże zapotrzebowanie. Oprócz tego mamy najnowocześniejszy lasery do redukcji blizn, przebarwień, redukcji owłosienia.

Mamy też  specjalne strefy zabiegowe na wspólne  pakiety na dzień z przyjaciółką, czy w parze.

W Good Time Day Spa jest też strefa VIP dla osób znanych, biznesmenów, którzy nie chcą pokazywać się publicznie, tylko chcą mieć chwilę dla siebie. .

Konsultacje są konieczne?

Oczywiście, to podstawa. Zaczynamy od godzinnej konsultacji. Musimy poznać oczekiwania klientki , co bardzo ważne – czy istnieją przeciwwskazania do zabiegu, zbudować relację. Ważne jest też to, gdzie one się odbywają . Mamy specjalne pomieszczenie, gdzie poza naszą kosmetolog nie ma nikogo, jest zaciemnione, ciepłe i intymne. U nas swobodnie można stanąć przed lustrem, ocenić, co trzeba ulepszyć. Dla nas każdy detal jest ważny. Wszystko w trosce o jak najlepsze samopoczucie klientów.