fbpx

Właśnie z okien wyższych kondygnacji nowej inwestycji powstającej w ścisłym centrum Poznania rozpościerał się będzie wyjątkowy widok na Stary Rynek oraz 0piękne zabytkowe kamienice w sąsiedztwie. Stąd w zaledwie kilka minut można dotrzeć na Ostrów Tumski i klimatyczną Śródkę, Cytadelę lub nad Wartę i Cybinę

Ogromną zaletą tego położenia jest bliskość wszelkich udogodnień, które oferuje centrum miasta. To liczne restauracje, kawiarnie, parki, sklepy oraz wszystkie ważne urzędy i instytucje.
Inwestycja zaprojektowana jest jako dwa sześciokondygnacyjne segmenty połączone wygodną podziemną halą garażową.

Dziedziniec i tarasy

Część frontowa kompleksu łączy w sobie funkcje użytkowe, biurowe oraz w najwyższych partiach mieszkaniowe. Mieszkania na najwyższej kondygnacji mają do dyspozycji obszerne tarasy ze wspaniałym widokiem na śródmiejską zabudowę. Segment położony w głębi działki posiada użytkowy parter i otwiera się na przestronny i cichy dziedziniec. W części parterowej kompleksu zaplanowane zostały skrytki rowerowe. Wszystkie mieszkania posiadają duże okna i balkony. Przemyślane plany mieszkań ułatwią ciekawą i wygodną aranżację przestrzeni oraz funkcjonalne rozmieszczenie mebli.

Nowocześnie, ale z historią w tle

Architektura budynków oparta jest na dialogu z historią. Artykulacja okien nawiązuje do złożoności i różnorodności form historycznych sąsiednich kamienic. Interpretacja jest jednak nowoczesna. Okna uporządkowano naprzemiennie używając mniejszych i większych otworów w celu stworzenia sugestywnego wzoru. Materiał użyty na elewacji to panele aluminiowe w stonowanym szarym kolorze, wzbogacone wstawkami w kolorze mosiądzu wokół okien oraz jako wykończenie loggi.

Silnym elementem kompozycji budynku jest jego bardzo duże nadwieszenie nad chodnikiem, które jest zarazem zadaszeniem wejścia, chroniącym przed opadami deszczu.
Wszystkie balustrady zaprojektowano jako pełnoszklane, pozwalające na możliwie najintensywniejszą penetrację wnętrz przez światło słoneczne. Ostatnia kondygnacja budynku frontowego została wycofana, przez co uzyskano duże powierzchnie tarasów. Całość elewacji będzie elegancko podkreślona przez delikatne oświetlenie.

Za projekt budynku odpowiedzialne jest biuro Easst.com.

Lokalizacja

Inwestycja Małe Garbary 8 położona jest w samym sercu miasta, w pobliżu Starego Rynku i wielu ważnych urzędów, instytucji, renomowanych restauracji i kawiarni oraz ośrodków związanych z szeroko pojętą kulturą, sztuką i rozrywką. Małe Garbary 8 to adres idealny dla każdego, kto lubi być w centrum!
Prowadzenie biznesu w tak strategicznej lokalizacji gwarantuje wygodne funkcjonowanie oraz umożliwia sprawne i efektywne załatwianie większości firmowych spraw.

W sąsiedztwie zbiegają się ulice Małe Garbary, Garbary, Estkowskiego, a także krzyżują się liczne linie komunikacji miejskiej,  ułatwiając szybki i wygodny dojazd w inne części miasta.

Inwestor Inwestycje Wielkopolski

Poznański deweloper jest już znany z wielu inwestycji realizowanych w ścisłym centrum Poznania. Od ponad 20 lat rewitalizuje zabytkowe kamienice i buduje nowe budynki w najlepszych punktach miasta. Każdy z projektów jest nietuzinkowy i konsekwentnie wpisuje się w ideę od lat wprowadzaną przez firmę w życie, w myśl której najbardziej liczy się lokalizacja. Wśród dotychczasowych projektów znajdują się m.in.: Wodna 15, Chwaliszewo przy Trakcie Królewsko-Cesarskim i Nowe Chwaliszewo, Półwiejska 47, Ostrówek 12 oraz te obecnie realizowane – Zielony Marcelin.

RAMKA

Małe Garbary 8

 – 47 mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych, od najmniejszych o powierzchni od 39 m kw. aż po apartamenty o powierzchni 124 m kw.

 – trzy kondygnacje biurowe w budynku frontowym, każda o powierzchni 620 m kw.

 – dwa lokale usługowe na parterze – od 293 m kw. do 355 m kw.

 – termin rozpoczęcia inwestycji: czerwiec 2017 roku

 – planowany termin zakończenia inwestycji: grudzień 2018 roku

 

Biuro sprzedaży

Poznań, ul. Garbary 53
tel. 61 66 44 888, 608 635 020

www.malegarbary8.pl