Prezentujemy najnowszą kolekcję jesień-zima 2017/2018 dedykowaną kobietom, które kochają klasyczne krawiectwo oraz nowoczesny, ale nie tylko, miejski styl. Kolekcja jest pełna inspiracji i rozwiązań umożliwiających swobodne łączenie i zestawianie poszczególnych elementów

TEKST: Katarzyna Ziomek

ZDJĘCIA: Luminix Studio Krzysztof Ślachciak

Kolekcja poznańskiej marki Kaskada jest na co dzień, ale i na szczególne okazje. Wśród wzorów nie zabraknie geometrycznych printów, kobiecych kwiatów i krat, a przyjemne faktury nie tylko ocieplą nasz wizerunek, ale i zapewnią uczucie komfortu przez cały dzień.  Niezwykła przyjemność użytkowania w połączeniu z nienaganną elegancją to z pewnością znak firmowy Kaskady;  miękkie i oddychające wiskozy, welury, dzianiny i eleganckie, ale nie mnące się tkaniny. W kolekcji znalazły się nowoczesne i kobiece garnitury, koszule, sweterki i sukienki. Ich niezwykle staranny i dopracowany krój, zapewniający maksimum komfortu, zarazem dopasowujący się do sylwetki,  na dobre wpisał się w charakter marki Kaskada i stanowi jej niewątpliwy uznany atut.

Sklepy:

Panorama, ul. Górecka 30, 60-813 Poznań

M1, ul. Szwajcarska 14, 61-285 Poznań

e-kaskada.pl

Już dziś zapraszamy serdecznie na pokaz kolekcji marki Kaskada, podczas wspaniałego i niezwykle kobiecego wydarzenia Kobieta w Roli Głównej. Pokaz odbędzie się  7 października o godz.18.00 w  City Park przy ul. Wyspiańskiego 26a. Do zobaczenia!