fbpx

Piątkowo to jedna z atrakcyjniejszych dzielnic Poznania. Doskonała komunikacja linią poznańskiej Pestki, dużo zieleni i Rezerwat Żurawiniec sprawiają, że poznaniacy chętnie się tam przeprowadzają. Przy ulicy Stróżyńskiego 11 powstaje kompleks mieszkaniowy budowany przez Agencję Inwestycyjną

Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Stróżyńskiego 11 docelowo składać się będzie z trzech czterokondygnacyjnych budynków ze 114 mieszkaniami. Każdy z nich stanowić będzie kolejny etap inwestycji. W pierwszym powstanie 31 mieszkań. Wśród nich znajdą się zarówno kawalerki, jak i małe mieszkania dwupokojowe. Nie zabraknie także lokali trzy- (od 55 m kw. do 65 m kw.) i czteropokojowych (76 m kw.). Istnieje też możliwość łączenia lokali i uzyskania czteropokojowego mieszkania o powierzchniach od 75 do 105 m kw. Oferta na Stróżyńskiego 11 wyróżnia się starannie zaprojektowanymi, bardzo funkcjonalnymi układami mieszkań. Zadbaliśmy, aby przestrzeń była maksymalnie wykorzystana. Takie drobiazgi jak dodatkowa powierzchnia na spiżarnię czy garderobę, często jest decydująca przy wyborze konkretnego lokalu – mówi Bożena Taflińska-Tadeusz, wiceprezes Agencji Inwestycyjnej. – Ciekawą propozycją są mieszkania zlokalizowane na ostatnich kondygnacjach, z dodatkową kondygnacją poddaszową, gdzie będzie można zaaranżować przestrzeń tworząc pokoje, garderobę, łazienkę czy pokój zabaw dla dzieci.

Deweloper zadbał także o infrastrukturę kompleksu. Teren będzie ogrodzony. Na terenie inwestycji powstanie plac zabaw dla najmłodszych, a także naziemne miejsca parkingowe.

We wszystkich mieszkaniach zaprojektowane zostały balkony lub loggie. – Mieszkania na parterze mają wydzielone tarasy i ogródki. W standardzie wyposażamy mieszkania parterowe w systemy rolet okiennych – mówi Bożena Taflińska-Tadeusz.

Oddanie pierwszego budynku zaplonowano na pierwszy kwartał 2018 roku, drugiego – na czwarty kwartał 2018 roku.