fbpx

Ania Dąbrowska, Riverside, Lemon czy Taco Hemingway – to gwiazdy, który wystąpiły w Klubie Muzycznym B17, zlokalizowanym na poznańskim Inea Stadionie. Po wielu latach nasze miasto doczekało się miejsca, które jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających zespołów, a jednocześnie przyjąć dużą publiczność.

Poznań to stały punkt na trasach koncertowych artystów z Polski i świata. Klub B17 pomieści ponad 1400 osób, co czyni go jednym z największych tego typu obiektów w Wielkopolsce. Zaawansowane zaplecze techniczne, a więc wysokiej klasy system nagłaśniający, rozbudowana scena i oświetlenie sceniczne dają nieograniczone wprost możliwości organizacyjne. Poza koncertami w B17 odbywają się również targi, konferencje, pokazy aut czy imprezy firmowe. Ważnym elementem funkcjonalności B17 i całego INEA Stadionu jest jego zaplecze gastronomiczne. Podczas koncertów do dyspozycji gości jest bogato zaopatrzony bar oraz 12 Sports Bar & Restaurant. W najbliższych miesiącach na scenie B17 wystąpią między innymi: COMA, Ira, Łąki Łan i Monika Brodka.

Szczegółowe informacje o nadchodzących koncertach dostępne są na fanpage’u B17, a bilety do nabycia u wybranych dystrybutorów.

Fot. Michał Antoniewicz