fbpx

Zaledwie 60 minut od Poznania, 50 minut od Gorzowa Wielkopolskiego, 35 minut od Zielonej Góry, na skrzyżowaniu tras A2 i S3. Perfekcyjnie wykoszona trawa, wypolerowane kije, koszulki polo i do tego finezyjna skórzana rękawiczka – jednym słowem – golf. Do tego świetnie wyposażone, komfortowe centrum hotelowo – konferencyjne. A to wszystko pod nazwą Kalinowe Pola

 TEKST: Agata Arczyńska

Jeszcze niedawno uchodził za rozrywkę dla elit, dziś staje się coraz bardziej dostępny, a jego zalety odkrywają kolejni jego pasjonaci. Golf świetnie łączy się z biznesem i to nie tylko dlatego, że podczas partyjki można w swobodnej atmosferze omówić ważne interesy, to także sposób na zdrowie i walkę z codziennym stresem, to po prostu czysta przyjemność. Pole golfowe Kalinowe Pola powstało w 2010 roku, zajmuje 75 hektarów powierzchni  i jest usytuowane w Kalinowie koło Świebodzina.

Golf w połączeniu z biznesem

W idealnych proporcjach te dwa światy: golfa i biznesu łączą Kalinowe Pola. Trudno wymarzyć sobie lepsze miejsce na szkolenie, konferencję czy spotkania biznesowe. Nowocześnie wyposażone sale oferują wszystkie urządzenia potrzebne do wykładów, prezentacji czy warsztatów, a widoki za oknem kuszą wizją wspaniałego relaksu na świeżym powietrzu. Po dniu spędzonym w salach konferencyjnych, runda golfa „smakuje” wspaniale. Kojąca cisza, bezkres zieleni, spokój i wytchnienie doprawione szczyptą rywalizacji. Czy może być piękniej? Może! Dodajmy do tego wykwintny posiłek przygotowany z najwyższej jakości produktów regionalnych i sowicie doprawiony ziołami oraz idealnie dobrane do posiłku wino. Menu tutejszej restauracji 19th Hole zaspokoi gusta najwybredniejszych smakoszy.

Nie umiesz grać? To nie problem

Z myślą o tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z golfem Kalinowe Pola stworzyły Akademię Golfa czyli mniejsze szkoleniowe pole idealne dla początkujących. Po kilku lekcjach można się tu poczuć jak wytrawny gracz. Akademia Golfa to także wspaniały pomysł na imprezę integracyjną. W tym sporcie jak w biznesie, aby wygrać, trzeba mieć dobrą strategię, postępować zgodnie z planem, ryzykować, ale tylko mądrze. Trzeba być cierpliwym, opanowanym, skupionym i uważnym. Kilka dni spędzonych na polu golfowym to nie tylko wspaniały wypoczynek, ale także rozwijanie umiejętności potrzebnych zarówno w biznesie jak i w golfie.

Poszukującym sportowych wyzwań i rywalizacji Kalinowe Pola proponują organizowane przez cały sezon profesjonalnie przygotowane turnieje golfowe.

Hotel pośród dołków

Na gości czekają 44 komfortowe miejsca noclegowe w 11 domkach apartamentowych w wiosce golfowej. Idealne położenie niedaleko budynku klubowego, piękne otoczenie pola golfowego oraz cisza i spokój gwarantują udany wypoczynek.

A jeśli zamarzą Państwo o podróży w czasie, wieczorze hawajskim albo gangsterskim, o Burlesque Show, spływie kajakowym, winnym SPA  albo o czymś zupełnie innym, zespół Kalinowych Pól takie marzenie spełni i  zadba o każdy szczegół  Państwa eventu. Zatem do zobaczenia na greenie.

Organizacja imprez

tel. 501 512 412
marketing@kalinowepola.pl