fbpx

Apartamenty i mieszkania w dawnych pomieszczeniach poprzemysłowych, czyli lofty, od lat cieszą się uznaniem na rynku nieruchomości. Prawdziwym hitem będzie inwestycja Grupy Partner, czyli Młyn nad Cybiną. W historycznym otoczeniu będą 134 mieszkania w stylu loftowym, na każdą kieszeń.

Młyn nad Cybiną to projekt, w ramach którego zostanie zrewitalizowany historyczny XIX-wieczny młyn przy ulicy Sarniej w Poznaniu, blisko Jeziora Swarzędzkiego i Antoninka. W budynku o zróżnicowanej bryle, o wysokości od czterech do sześciu kondygnacji naziemnych będą 134 mieszkania o powierzchni od 38 m kw. do 130 m kw. w cenie od 4590 zł brutto za 1 m kw., również w MdM. Inwestycja będzie się składała z dwóch etapów.

Historia połączona z nowoczesnością

W historycznej części młyna, która zostanie zrewitalizowana i rozbudowana, znajdą się lofty wkomponowane w tkankę budynku. Natomiast od strony Jeziora Swarzędzkiego w ramach II etapu powstaną nowoczesne apartamenty w nowo wybudowanym skrzydle, będącym architektoniczną kontynuacją historycznej części. Apartamenty w ramach I etapu, obejmującego historyczną część młyna, będą oddawane w pierwszej połowie 2018 roku, natomiast II etap zakończy się w drugiej połowie przyszłego roku. – Inwestycja Młyna nad Cybiną to przede wszystkim odpowiedź na zapotrzebowanie rynkowe, ale jednocześnie także projekt, który swoim rozmachem z pewnością wyróżni się spośród innych – mówi Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner.

Inteligentny dom

Mieszkańcy skorzystają również z pakietu „Inteligentny Młyn”. Za pomocą smartfona, tableta, czy laptopa sterować będą wszystkimi instalacjami w swoim mieszkaniu – w tym chociażby oświetleniem, ogrzewaniem, czy roletami. Młyn nad Cybiną to perełka wśród wszystkich projektów Grupy Partner, ale nie jedyne przedsięwzięcie realizowane w Poznaniu. W ramach inwestycji Przystań Warta, przy ulicy Starołęckiej zostanie przygotowanych 8 apartamentów o powierzchni od 56 do aż 195 m.kw. Ponadto deweloper kończy prace nad osiedlami Atrium Grunwald przy ulicy Bosej i Atrium Sielska 22 przy ulicy Sielskiej w Poznaniu. W obu inwestycjach pozostały ostatnie wolne mieszkania.