fbpx

18 kwietnia obchodziliśmy pierwszą rocznicę otwarcia GACA CENTRUM POZNAŃ! Ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy w towarzystwie Konrada Gacy!

Te osoby, które we wtorek odwiedziły GACA CENTRUM POZNAŃ, miały wspaniałą okazję, aby spotkać się z twórcą GACA SYSTEM, zrobić wspólne zdjęcie oraz otrzymać autograf.

Pierwsze urodziny poznańskiego ośrodka to powód do ogromnej radości i świętowania! Przez rok pomogliśmy setkom osób pozbyć się dodatkowych kilogramów i rozpocząć życie pełne energii i witalności. Statystyki mówią same za siebie. W ciągu roku nasi pacjenci zredukowali łącznie 101468 kg zbędnej tkanki tłuszczowej! To przekłada się także w sumie na 202,6 m mniej w obwodach ciała w talii -91,69 m, w biodrach -66,85 m i w udach -44,06 m.

We wtorek świętowaliśmy już od samego rana. Na naszych gości czekało wiele atrakcji: liczne konkursy, w których do zdobycia były atrakcyjne nagrody, w tym dwie nagrody główne – pobyt w GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym oraz „fotobudka”, w której można było zrobić sobie zabawne zdjęcie w przebraniu w towarzystwie innych Gacowiczów.

Pomimo niesprzyjającej pogody we wtorek nasz ośrodek odwiedziły setki osób, które do Poznania przybyły z różnych zakątków Wielkopolski. W ich gronie znaleźli się zarówno nasi obecni pacjenci, jak również Gacowicze, którzy zakończyli już proces. Liczną reprezentację stanowiły osoby, które zastanawiają się nad rozpoczęciem mądrego odchudzania. Nie zabrakło jednak także pacjentów online, którzy przybyli do Poznania, aby świętować z nami tą wyjątkową rocznicę, tak jak pani Arleta Walczak i pani Sylwia Wodniczak, które przyjechały do GACA CENTRUM POZNAŃ aż z Ostrowa Wielkopolskiego.

Fot. Gaca System

Nasza przygoda z mądrym odchudzaniem rozpoczęła się 9 marca, kiedy to przyjechałyśmy do GACA CENTRUM POZNAŃ na wykład, który poprowadził pan Konrad Gaca. Po nim zdecydowałyśmy się rozpocząć odchudzanie online. Dzisiaj wzięłyśmy specjalnie dzień wolny w pracy, aby odwiedzić GACA CENTRUM POZNAŃ w pierwsze urodziny, zrobić trening, zobaczyć, jak żyje ośrodek i poznać innych Gacowiczów. Celem naszej wizyty było nabranie dalszej motywacji do walki o swoje lepsze życie – mówią zgodnie pani Arleta i pani Sylwia.

Dla wielu naszych pacjentów pierwsza rocznica otwarcia ośrodka jest również ich osobistą rocznicą rozpoczęcia przygody z GACA SYSTEM i początku „nowego życia”. Ten wyjątkowy dzień był więc także okazją do wspomnień i podsumowań. – Pierwsza rocznica GACA CENTRUM POZNAŃ to również moja rocznica. Równo rok temu zaczęłam przygodę z mądrym odchudzaniem. Poznański ośrodek to wyjątkowe miejsce, ponieważ przychodzą tu ludzie z tym samym problemem – otyłości, nadwagi. Wszyscy się tu rozumiemy, wspieramy. Mnie udało się zredukować już ponad 30 kg. Dzięki temu mam więcej energii, skończyłam kurs nurkowania, jeżdżę na rowerze, chodzę z kijkami….po prostu czuję się świetnie! Nie mam problemu z podstawowymi codziennymi czynnościami. Jeszcze rok temu było to niemożliwe. Jeżeli ktoś ma problem z nadliczbowymi kilogramami, to zachęcam do rozpoczęcia procesu w GACA CENTRUM POZNAŃ. Jest to naprawdę wspaniałe miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – mówi nasza pacjentka, pani Ewa Łukomska.

Fot. Gaca System

Obchody pierwszej rocznicy otwarcia poznańskiego ośrodka były połączone z dniem otwartym, podczas którego osoby zastanawiające się nad rozpoczęciem procesu mogły obejrzeć wnętrza GACA CENTRUM POZNAŃ i poznać zespół ośrodka, a także odbyć bezpłatny, próbny trening. Była to również okazja, aby poznać pacjentów GACA SYSTEM, którzy dzięki programowi skutecznie zredukowali wagę i rozpoczęli życie pełne energii i witalności, tak jak poznańskie inspiratorki – Ewa Kowalska-Dłużeń, która zredukowała 47 kg i Aleksandra Winiarska, która dotychczas straciła już 34 kg.