fbpx

Blisko 40 zrealizowanych inwestycji własnych, 4500 wybudowanych mieszkań oraz długa lista wyróżnień i medali. To tylko część osiągnieć spółki Agrobex, realizującej na poznańskich Winogradach inwestycję Wilczak 20, jeden z większych projektów mieszkaniowych w tej części Poznania

Tekst:  Joanna Małecka-Synoradzka

Osiedle Wilczak 20 powstaje u zbiegu ulic Wilczak i Serbskiej w Poznaniu. Już niedługo w ramach zrealizowanego III etapu inwestycji 78 mieszkań będzie oddanych lokatorom. W maju 2015 roku firma Agrobex ukończyła budowę II etapu inwestycji, w ramach którego powstały 3 budynki z 209 mieszkaniami.

Nowocześnie i wygodnie…

Obecnie finalizowane są prace związane z realizacją etapu III, czyli budynku C z 78 mieszkaniami. Już niedługo rozpoczną się odbiory pierwszych z nich. Zgodnie z założonym harmonogramem realizowane osiedle uzupełnią jeszcze dwa kolejne budynki. – Wilczak 20 to nowoczesne osiedle w zabudowie wielorodzinnej o ciekawej, modnej architekturze i kolorystyce. Zgodnie z założeniami inwestycja idealnie wpisała się w krajobraz okolicy tej części Poznania – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Agrobex. W ukończonym już budynku C powstały mieszkania o powierzchni od 34,5 do 54,0 m kw. Wszystkie mają balkony, natomiast lokale parterowe przestronne ogródki. Na osiedlu już powstało sporo elementów małej architektury, m.in. oświetlenie, ławki, stojaki na rowery, place zabaw, a także zewnętrzna siłownia. Poza częścią mieszkaniową będzie także miejsce na punkty handlowo-usługowe. Docelowo na osiedlu powstanie 6 budynków, a w nich aż 550 lokali. Lokalizacja inwestycji Wilczak 20 umożliwia dogodny dojazd do centrum miasta oraz innych dzielnic Poznania zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe (linii 72 i 85) oraz tramwajowe (linia 3). Atrakcyjność lokalizacji niewątpliwie podnosi dobry dojazd do centrów handlowych (Plaza, Pestka, Galeria Malta) oraz bliskość terenów spacerowych i rekreacyjnych.

…z rzetelnym deweloperem

Zakup nieruchomości w spółce Agrobex to nie tylko dobra lokalizacja czy jakość. To także wybór sprawdzonej firmy, dewelopera z wizją, o niepodważalnej renomie, który konsekwentnie realizuje  swoją misję, czyli twórcze łączenie doświadczenia i nowoczesności, a tym samym tworzenie bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni mieszkaniowej i życiowej. – Staramy się, aby w naszych projektach i realizacjach zawarte było wszystko to, co jest najważniejsze dla szeroko rozumianego klienta. Różnorodność wykonanych przez wiele lat zadań oraz zdobyte doświadczenie powoduje, że mamy kompetencje, by z powodzeniem realizować najśmielsze wizje architektoniczne  – wyjaśnia Krzysztof Kruszona, prezes zarządu spółki Agrobex. Co ważne, kupując dom czy mieszkanie od Agrobexu, klient „łączy się” z deweloperem, który od wielu lat systematycznie i z ogromnymi sukcesami podejmuje działania w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu – w myśl maksymy Winstona Churchilla, że „ceną wielkości jest odpowiedzialność”.